La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

72

Prezent od Pepa dla piłkarzy City: Piłkarze Manchesteru City otrzymają wkrótce 4 dni wolnego, w trakcie których będą mogli wyjechać w dowolne miejsce. Laba zawodników "Obywateli" rozpocznie się po dzisiejszym meczu z Burnley. Po spotkaniu piłkarze rozjadą się do domów i wrócą do klubu dopiero na trening w środowe popołudnie. Pep Guardiola motywuje tę decyzję tym, że chce by jego zawodnicy zapomnieli na jakiś czas o piłce i spędzili czas z rodziną i przyjaciółmi. [skysports]

34

@BarcaInfo Przed LM robi rozprężenie, poza tym przewaga w lidze jest taka, że spokojnie może sobie na to pozwolić. Co tu dużo mówić Pep to geniusz ;)

0

@BarcaInfo Genialny ruch.

12

@bixmix Zalezy jaki będzie tego efekt :)

konto usunięte

2

@Qlewer Myślę że żadnego z zawodników siostra urodzin w tym czasie nie ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

0

@BarcaInfo Może to być trochę psychologiczna zagrywka względem przeciwników, z którymi się będą w najbliższym czasie mierzyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?