La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

9

Myślę że ten mecz definitywnie kończy marzenia kibiców Realu o tym że się piłkarze pozbierają i pokonają PSG. Piękny widok jak Levante sobie klepie piłkę z Realem.

1

@bartekvisca  Liga i LM to zupelnie inne rozgrywki - nie raz wygrywala je druzyna ktora zajmowala miejsce poza TOP4 w swojej lidze.

1

@mekston daj spokój w LM w tym sezonie Real też gra kopanine.

0

@banann16 rok temu Real remisowal z Legia... i wychodzil z drugiego miejsca w grupie dla przypomnienia.

To sa po prostu inne rozgrywki i jeden mecz / dwumecz moze wiele zmienic.

0

@mekston Kiedy ostatnio była taka sytuacja?

0

@bartekvisca  nie tak stosunkowo nawet - LM 2011/2012 i wygrana Chelsea, wczesniej sezon 2006/2007 i wygrana Liverpoolu. Kiedys Real wygral LM bedac na 5 miejscu w lidze - sezon 99/00 o ile kojarze i final z Valencia.

W sezonie 13/14 Real wygral LM choc w lidze zajal 3 miejsce (oczywiscie wowczas roznice punktowe byly minimalne, ale jednak).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?