- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
9
Myślę że ten mecz definitywnie kończy marzenia kibiców Realu o tym że się piłkarze pozbierają i pokonają PSG. Piękny widok jak Levante sobie klepie piłkę z Realem.
1
@bartekvisca Liga i LM to zupelnie inne rozgrywki - nie raz wygrywala je druzyna ktora zajmowala miejsce poza TOP4 w swojej lidze.
1
@mekston daj spokój w LM w tym sezonie Real też gra kopanine.
0
@banann16 rok temu Real remisowal z Legia... i wychodzil z drugiego miejsca w grupie dla przypomnienia.
To sa po prostu inne rozgrywki i jeden mecz / dwumecz moze wiele zmienic.
0
@mekston Kiedy ostatnio była taka sytuacja?
0
@bartekvisca nie tak stosunkowo nawet - LM 2011/2012 i wygrana Chelsea, wczesniej sezon 2006/2007 i wygrana Liverpoolu. Kiedys Real wygral LM bedac na 5 miejscu w lidze - sezon 99/00 o ile kojarze i final z Valencia.
W sezonie 13/14 Real wygral LM choc w lidze zajal 3 miejsce (oczywiscie wowczas roznice punktowe byly minimalne, ale jednak).