- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1307 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1307 Culés
4
Wiedziałem że w mediach będzie się mówiło jedynie o uciszaniu stadionu przez Pique.Rozumiałbym oburzenie jakby nasz stoper zrobił coś niestosownego.Grzmot za każdym razem jak strzelił nam bramkę w GD uciszał Camp Nou i nikomu to nie przeszkadzało.Wiadomo mi jak i pewnie każdemu kibicowi Barcy to się nie podobało,ale nikt nie robił wokół tego zamieszania. Większość tych dziennikarzy sportowych to dno i sterta mułu.Tylko czekać aż wspomną o symulce Busquetsa i o tym jak Leo kopną piłką w kibiców Realu :D
Nie wiem może ja jako kibic Barcy jestem trochę przewrażliwiony,ale wydaje mi się że poza nielicznymi wyjątkami wśród komentatorów i dziennikarzy większość nie przepada za Barceloną i brakuje im obiektywizmu.
0
@MaziFCB a czemu miałby ich nie uciszac, gwizdali na niego cały mecz do tego wyzywali
0
@banann16 A gdzie ja napisałem że miał ich nie uciszać? Przeczytaj co napisałem i dopiero wtedy odpowiadaj.
0
@MaziFCB Ja myślę że on nie miał z tym problemu że go wyzywają ale kiedy zaczęli jechać po jego rodzinie no to miarka się przebrała.
0
@MaziFCB chodzilo mi o podejście dziennikarzy.