La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 876 Culés

konto usunięte

22

Nie cierpię Realu życzę im porażek ale to ze Polski pilkarz jest łączony z takim klubem a Jego postać znajduje sie na 1 Marci napawa mnie dumą! Ja mam 44 lata pamiętam Bonka i jego Juve. W najbliższych 30 latach takiego piłkarza jak Lewy w Polsce nie będzie. Duma i radość to czuje gdy widzę grę Roberta Lewandowskiego!

11

@Janiama Moim zdaniem Milik jesli kontuzje przestaną go trapic ma szansę za 3-4 lata wejść na poziom zbliżony do Lewego. Wciąż jest młody. Do tego Zieliński, Linetty, Kownacki maja szansę wejścia na poziom TOP.

Co nie zmienia faktu ze Robert to najlepszy piłkarz w Historii Polskiej piłki.

konto usunięte

2

@FC1899Barca Milik już chyba nie da rady. Po Bonku tez mielismy swietnych piłkarzy. Urban Dziekanowski Kosecki Juskowiak Żurawski itd. I teraz też będziemy takich mieli. Ale asy jak Lubanski Deyna Boniek czy tez Lewy to wyższa półka piłkarska.

0

@Janiama Ja myślę że jednak w PL takich piłkarzy będzie coraz więcej za sprawą Bońka powstało troche szkółek piłkarskich, poziom szkoleń też jest wyższy myslę że w ciągu następnych 20 lat jeszcze będziemy mieli piłkarza pokroju Lewego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?