La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

0

Około 50-60 minuty wejdzie Coutinho za Gomesa, potem Paulinho za Rakiticia, bo też jest dzisiaj słaby, choć wspomniany Brazylijczyk wydaje się że będzie jeszcze mniej produktywny niż Chorwat.
#takbędzie

0

@sewciu50 Wg mnie Rakitic gra dobrze

0

@Cvzx Gra dobrze, ponieważ? Argumenty. Strata z 21, z 23 minuty. Strasznie bezproduktywny, zupełnie nie bierze udziału w akcjach. Jedynie na plus podanie z 43 minuty, już nie pamiętam do kogo, bodajże do Suareza, po którym było zagrożenie akcji. Najlepszy z pomocy Iniesta, na plus świetne podanie do Suareza, ale z tego co pamietam jakas strata też mu się zdarzyła, no ale nawet Messiemu który jest dzisiaj najlepszy, przydarzała się strata po odbiorze Coquleina, czy też katastrofalne podanie z 35 minuty, po czym była kontra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?