La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1273 Culés

19

FC Barcelona będzie nalegać podczas spotkania hiszpańskiej federacji piłkarskiej z przedstawicielami klubu Sevilla na to,żeby finał odbył się na Estadio Santiago Bernabéu. [Sport]

- MARCA zrobiła ankietę i 39% osób głosujących jest za Bernabeu: https://pbs.twimg.com/media/DVm8dkGVQAUR_CH.jpg

0

@BarcaInfo Oj. Oby sie udalo.

konto usunięte

3

@BarcaInfo Rok 2035: "Barcelona nalega aby mecz finałowy Pucharu Króla odbył się na Santiago Bernabeu. Prezes Realu Perez Junior oraz kibice królewskich, którzy odpadli już w 1/4 tych rozgrywek nie wyrażają na to zgody."

Temat boiska finałowego spotkania wraca co roku jak bumerang. :)

2

@BarcaInfo Nie chcą nam udostępnić to nie. Po co co rok próbują żeby mecz odbył się na Bernabeu. Nie chcą to nie, nie muszą. Zachowują się tam jak dzieci. Barcelona z tym naleganiem także. Byle tylko utrzeć nosa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?