La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

konto usunięte

37

Gdyby wygrał Hula a Stoch byłby drugi to by mówiono, dobrze że odbyła się druga seria bo nikt nie powie że zwycięstwo było przypadkowe. Nie wspominano by o tym wietrze o marznących zawodnikach czekających na zielone światło. Prawda jest taka że na podium nie znaleźli się przypadkowi zawodnicy. Niemiec wygrał kwalifikacje, Forfang ostatni konkurs w Willingen a Johanson już na treningach pokazywał wysoką formę a i wygrał serię próbną tuż przed zawodami. Czyli wygrali mocni, żaden Klimov, Cecon czy Bartol. Pamiętajmy że Hula nigdy nie był na podium pucharu świata a Kamil spóźniał tutaj skoki na potęgę.

1

@Janiama Wreszcie jakiś mądry komentarz ;) Polacy rozczarowali i tyle. Kubacki miał sporego pecha w pierwszej serii, ale reszta nie miała takich złych warunków. Po wyśmienitych treningach i kwalifikacjach dziennikarze, portale i kibice dawali im pewne medale i nawet mówili o rekordowym podium składającym się z samych Polaków..

0

@Janiama Wszystko co piszesz to prawda, ale niedosyt pozostaje. Trochę jednak chłopaki dostali słabszy wiatr no ale cóż taki już jest ten sport, równie dobrze mogło trafić na kogo innego.

0

@kamilo0066 Dodam tylko że za uczciwe określenie tych dziennikarzy z tvp1 rozdają tu bany więc się wstrzymam :D

konto usunięte

0

@kamilo0066 Jest ogromny niedosyt po świetnej pierwszej serii, ale mimo wszystko nie można powiedzieć, że Hula rozczarował, skoczył kapitalne 2 skoki i zabrakło naprawdę niewiele do podium

konto usunięte

0

@kamilo0066 Przepraszam ale Ja nie napisałem że Polacy rozczarowali. Skakali doskonale! Ta pierwsza piątka plus Kubacki to byli główni kandydaci do podium. Tak wyglądały treningi. Niestety Kubacki miał pecha ale i np Prevc też w pierwszej serii trafił na słabsze warunki.

1

@Bykunn Z TVP? Z każdej telewizji, z wielu portali sportowych. Słyszałem już nawet teksty, że Kamil odbiera złoto dzisiaj.

konto usunięte

3

@Bykunn Oczywiście że jest niedosyt Ja mimo tego że wygrałem nie złą kasę na Wellingerze cały czas nie mogę dojść do siebie. Żal mi Huli strasznie. Smutno jest tak po ludzku.

0

@Janiama Doskonale? Stoch zawiódł, zajął najgorsze dla sportowca miejsce. Hula zajął wysokie miejsce, ale patrząc na skok w pierwszej serii, to jednak wypuścił medal. Kot też w słabszej formie, a Kubacki miał po prostu pecha.

konto usunięte

3

@kamilo0066 To że zajął 4 miejsce to mam pisać że rozczarował? Za dużo siedzę w sporcie by nie rozumieć jak trudno na olimpiadzie zająć czwarte miejsce.

0

@Janiama Nie no nie można powiedzieć że zawiedli. Mnie tylko Kot martwi pod kątem drużynówki, no ale to jeszcze ponad tydzień.

konto usunięte

0

@Bykunn Na dużej skoczni będzie skakać Żyła. Tak myślę

0

@Janiama Tak, rozczarował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?