- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1119 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1119 Culés
37
Gdyby wygrał Hula a Stoch byłby drugi to by mówiono, dobrze że odbyła się druga seria bo nikt nie powie że zwycięstwo było przypadkowe. Nie wspominano by o tym wietrze o marznących zawodnikach czekających na zielone światło. Prawda jest taka że na podium nie znaleźli się przypadkowi zawodnicy. Niemiec wygrał kwalifikacje, Forfang ostatni konkurs w Willingen a Johanson już na treningach pokazywał wysoką formę a i wygrał serię próbną tuż przed zawodami. Czyli wygrali mocni, żaden Klimov, Cecon czy Bartol. Pamiętajmy że Hula nigdy nie był na podium pucharu świata a Kamil spóźniał tutaj skoki na potęgę.
1
@Janiama Wreszcie jakiś mądry komentarz ;) Polacy rozczarowali i tyle. Kubacki miał sporego pecha w pierwszej serii, ale reszta nie miała takich złych warunków. Po wyśmienitych treningach i kwalifikacjach dziennikarze, portale i kibice dawali im pewne medale i nawet mówili o rekordowym podium składającym się z samych Polaków..
0
@Janiama Wszystko co piszesz to prawda, ale niedosyt pozostaje. Trochę jednak chłopaki dostali słabszy wiatr no ale cóż taki już jest ten sport, równie dobrze mogło trafić na kogo innego.
0
@kamilo0066 Dodam tylko że za uczciwe określenie tych dziennikarzy z tvp1 rozdają tu bany więc się wstrzymam :D
0
@kamilo0066 Jest ogromny niedosyt po świetnej pierwszej serii, ale mimo wszystko nie można powiedzieć, że Hula rozczarował, skoczył kapitalne 2 skoki i zabrakło naprawdę niewiele do podium
0
@kamilo0066 Przepraszam ale Ja nie napisałem że Polacy rozczarowali. Skakali doskonale! Ta pierwsza piątka plus Kubacki to byli główni kandydaci do podium. Tak wyglądały treningi. Niestety Kubacki miał pecha ale i np Prevc też w pierwszej serii trafił na słabsze warunki.
1
@Bykunn Z TVP? Z każdej telewizji, z wielu portali sportowych. Słyszałem już nawet teksty, że Kamil odbiera złoto dzisiaj.
3
@Bykunn Oczywiście że jest niedosyt Ja mimo tego że wygrałem nie złą kasę na Wellingerze cały czas nie mogę dojść do siebie. Żal mi Huli strasznie. Smutno jest tak po ludzku.
0
@Janiama Doskonale? Stoch zawiódł, zajął najgorsze dla sportowca miejsce. Hula zajął wysokie miejsce, ale patrząc na skok w pierwszej serii, to jednak wypuścił medal. Kot też w słabszej formie, a Kubacki miał po prostu pecha.
3
@kamilo0066 To że zajął 4 miejsce to mam pisać że rozczarował? Za dużo siedzę w sporcie by nie rozumieć jak trudno na olimpiadzie zająć czwarte miejsce.
0
@Janiama Nie no nie można powiedzieć że zawiedli. Mnie tylko Kot martwi pod kątem drużynówki, no ale to jeszcze ponad tydzień.
0
@Bykunn Na dużej skoczni będzie skakać Żyła. Tak myślę
0
@Janiama Tak, rozczarował.