La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

0

Tak napięty terminarz pokazuje właśnie dlaczego Pep Guardiola chce mieć niemal dwie równorzędne jedenastki. Przychodzi gorszy terminarz, dochodzą kontuzje i w parę spotkań można stracić wszystko na co ciężko pracowało się przez kilka miesięcy. Futbol stał się bardziej wymagający, jest bardziej intensywny, piłkarze grają częściej, do tego dochodzą spotkania reprezentacyjne.
Trend jest taki, że aby zdobywać trofea trzeba będzie mieć dwie równorzędne jedenastki.
Spójrzcie tylko na Real Madryt. Oddali takich zawodników jak Pepe. Danilo, James Rodriguez, Alvaro Morata czy Mariano Diaz i wychodzi im to obecnie bokiem.

konto usunięte

0

@Sawik_10 Ale my też mamy dwie 11 obecnie.

0

@Sawik_10 A pomyslec, że są przeciwnicy Griezmanna w Barcelonie. Byc moze w takim meczu dalby kluczową zmianę.

0

@Janiama Dwóch równorzędnych nie mamy, nie przesadzajmy. Mamy równorzędnych bramkarzy i defensorów. Ale jeśli chodzi o atak czy linię pomocy to już tak kolorowo nie jest :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?