La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

konto usunięte

2

Trzeba powiedzieć sobie prawdę, najlepiej wyglądamy gdy gramy czterema nominalnymi pomocnikami plus Messi i Suarez. Tak grając szybko odbieramy przeciwnikowi piłkę i tworzymy sytuacje bramkowe. Pamiętajmy też że w czwartek wieczorem graliśmy z Valencią i zabrakło czasu na regeneracje organizmów. Wejście Dembele to kompromitacja szkoda chłopaka i jestem pierwszy raz zły na Valverde. Normalnie wszedłby Semedo a Roberto przeszedł by wyżej. Coutinho po raz kolejny mnóstwo strat i mało gry do przodu z Jego strony, chociaż gdy zaczął dobrze drugą połowę to dostał zmianę. Szkoda, ale cóż gramy dalej. Liga już do końca będzie niestety na styku.

2

@Janiama Kompromitacja? Zanotowal wiecje kontaktow z pilką niż Cou... Jak na 30 minut po kontuzji nie bylo wcale źle, mogl miec asyste po podaniu do Suareza.

konto usunięte

0

@jakkku89 Kompromitacja bo piłkarz nie ma prawa 4 razy wywracać się bez kontaktu z przeciwnikiem. Nie padał deszcz, boisko było lekko zroszone więc źle dobrał obuwie a dla mnie to nie do przyjęcia. No chyba że był przekonany że trener go nie wpuści. Co jednak nie zmienia postaci rzeczy.

0

@Janiama Ty ustalasz te prawo? Nie sądze. Powrot po kontuzji jak najbardziej na plus.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?