- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1589 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1589 Culés
8
W Pjongczang rozdany drugi komplet medali w biathlonie mężczyzn - tym razem bieg pościgowy:
1. Martin Fourcade (Francja) - złoto
2. Sebastian Samuelsson (Szwecja) - srebro
3. Benedikt Doll (Niemcy) - brąz
Francuz wrócił na tron! Młody Szwed z niespodzianką i medalem.
Norwegowie dalej na wstecznym.
Polak Grzegorz Guzik słabo.
3
@Showman Fourcade musiał wygrać :D Król tego sportu po Bjoerdalenie
4
@Showman Grzegorz Guzik(56miejsce)słabo to bardzo delikatnie napisane;)
Kolejny Polski zawodnik który pojechał na IO tylko na wycieczke...
1
@Barca1992 No wiesz, w teorii sam awans do biegu pościgowego dla Grzegorza Guzika (jak i innego naszego biatlonisty) to już dobry wynik ale, że na IO stawka jest nieco mniej liczna (głównie dlatego, że maksymalnie może startować tylko 4 zawodników w jednej nacji, a w PŚ ta liczba jest większa) to jednak i liczyłem na nieco więcej niż "tylko" awans do dzisiejszego biegu ale koniec końców można było się spodziewać takiego wyniku.
1
@Socjopata Legenda! A ciągle te wyniki może poprawić, na IO widać forma świetna. Wiatr trochę rozdaje karty ale dziś Francuz dał mu radę :)
0
@Showman Narazie poza pechowym występem naszych skoczków w IO wystepy naszych reprezentantów są tragiczne i troche przykro to sie ogląda kolejny dzień igrzysk a nadzieji na medale narazie nie widze:/
0
@Barca1992 Jeśli chodzi o medale to nie ma co się oszukiwać - Vancouver i Soczi to to nie jest.
Jeśli nie skoczkowie to kto? Raczej nikt:
- Kowalczyk już lata i nie ta forma - trzeba zrozumieć
- Bródka nie ma formy
- polskiej drużyny panczenistów w ogóle nie ma
- biatlonistki niestety nie miały większych szans, a na domiar złego startują poniżej możliwości
A więc kto? Zostają tylko polskie panczenistki jako drużyna ale też łatwo nie będzie - cóż, po konkursie na skoczni normalnej trzeba chyba powoli myśleć o tym żeby wywieźć choćby dwa medale jak w Turynie i Salt Lake City bo niestety ale nie mamy zbyt wiele tych szans, a największe już zostały "zmarnowane".
Jedynie możemy się emocjonować kto wygra kl. medalową - Niemcy? Norwegia?
Ale w sumie co to za emocje?
A co to występów Polaków/Polek to fakt są słabe bardzo słabe ale generalnie większość z nich notują wyniki na swoim poziomie - taki Maciej Kurowski, Grzegorz Guzik czy Stefan Hula serio zrobili wyniki jak na siebie dobre, a to, że pierwsza dwójka na więcej nie ma szans, a ostatni moim zdaniem został oszukany to inna sprawa.