- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
2
Cos mi sie wydaje,ze Real pokona PSG i awansuje dalej. Obym sie mylil, ale czuje, ze jeszcze nam krwi w tym roku napsują.
Choc szczerze nienawidze tego klubu, to drazni mnie wszechobecne na tej stronie lekcewazenie ich i wysmiewanie. Real to Real i ZAWSZE trzeba sie z nimi liczyc.
8
@dorkizos milo takie cos sie czyta z rana, ja jako Kibic Realu zawsze szanowalem Barce, bo to jeden z najwiekszych klubow na swiecie. Rywalizacja rywalizacja, ale szacunek musi byc!
1
@dorkizos PSG to silna drużyna w tym składzie i formie czuje ze awansują, bo mają lepsza drużynę oraz indywualnosci które o tym mogą zadecydować
0
@Szczepano Jasne;) mozna nie lubic klubu, mozna cieszyc sie z potkniec drugiego,bo przeciez rywalizuja ze soba, ale umniejszanie Realowi po kilku gorszych meczach to dziecinada. Tak samo draznia mnie te memy po meczach i teksty o "ogorkach", szkoda slow czasami.
Ja mam respekt przed Realem, w obecnej sytuacji, przy klasie ich zawodnikow, wystarcza jeden-dwa dobre mecze,by wrocic na wlasciwe tory. W LM sa w stanie zajsc daleko, w LL mimo ze raczej sa bez szans, to moga namieszac druzyna z czolowki. Sezon sie nie skonczyl
0
@MarioVeB! Na chwile obecna PSG jest faworytem. Jednak na boisku moze sie wszystko wydarzyc;) zapowiada sie ciekawe widowisko ;)
Swoja droga chyba wolałbym w kolejnych rundach trafic na Real niz na PSG, trudno powiedzieć.
1
@dorkizos dokladnie, od dawna marzy mi sie Gran Derbi w finale LM. Te spotkania maja niepowtarzalny klimat, a w finale LM to by bylo dopiero. Pozdro i milego dnia!