- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1105 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1105 Culés
0
Kadrę mamy taką że nikt w europie nie ma startu i trzeba ich tylko ze sobą zgrać, zwłaszcza te nowe nabytki. Aktualnie ciężko jest mi znaleźć lepszego piłkarza od każdego z podstawowej jedenastki Barcelony. Nawet Rakitic który w poprzednich sezonach zawodził teraz odpalił i chyba tylko Verratti w top formie mógłby go wygryźć ze składu. Tylko Alcacer, Gomes i Denis nie podobają mi się i to ich bym sprzedał w nadchodzącym okienku. Alcacer to nie jest dobra dziewiątka dla Barcy. Taki napastnik w Barcelonie musi być dobry w rozegraniu, a Alcacer to typowa dziewiątka która sprawdza się tylko wtedy, kiedy inni grają pod niego. Griezmann to najlepsza dziewiątka dla Barcy na dzień dzisiejszy, oczywiście pomijając Suareza. Pytanie tylko czy Valverde da rade zmieścić go w składzie jeżeli już ma problem z pogodzeniem Iniesty i Coutinho.
0
@JanuszPL Zgadzam się ze wszystkim, oprócz ze sprzedażą Paco. Gdy gra to nie zawodzi. A jeśli chodzi o rozgrywanie, to Suarez ma dosyć często z tym problem a to mu nie przeskadza w byciu jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) napastników na świecie.
2
@JanuszPL Latem przychodzi Griezmann więc Paco z automatu musi odejść. Oprócz Paco odejdzie Denis, Gomes, Verma, Vidal, przyjdzie nowy ŚO I byc może Arthur, do składu zostaną włączeni Arnaiz I Alena.
0
@BarcaFan02 Dzięki za info..
2
@BarcaFan02 Który tier?
1
@jakkku89 Tier 1. Dzisiaj byłem na kolacji z Bartomeu i Valverde. Razem ustaliśmy plany na następne okienko. Bartomeu zapewnił o zdolności finansowej do zrealizowania transferow, a ja i Valverde dogadaliśmy się kogo kupić, a kogo sprzedać :D
0
@BarcaFan02 Zapamiętam, trzeba sie przygotowac na kolejne okienko :)