- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 590 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 590 Culés
0
Hejka. Obiło mi się dzisiaj o uszy, że zmiany przepisów dotyczących prawa jazdy jednak nie wejdą w życie 4. czerwca. Ktoś wie coś więcej na ten temat? To jest już pewne? :D
0
@xofcbxo Też tak słyszałem. Dla mnie lepiej bo miałem do wyboru, że albo mi rodzice dołożą do prawka albo ja dokładam dla mamy i lecimy do Barcelony. Wybór był oczywisty. A skoro odłożyli to sobie dorobię w wakacje i się zrobi prawko.
0
@xofcbxo Z tego co słyszałem jest bardzo mało prawdopodobne, że te przepisy wejdą 4 czerwca, ale przyszła data nie jest jeszcze znana. Te przepisy przesuwne są już 5 raz od 3 lat więc :D
2
@Dzemik55 To super! Życzę fajnego egzaminatora i udanego wyjazdu do Barcelony, przyszły kierowco. ;D
0
@xofcbxo Dzięki :D
0
@Pusshi No i prawidłowo. :D niech przekładają tak dalej, oby ta następna data była ustalona już na 2019. :)) XD
0
@xofcbxo Myślisz, że do tego czasu zdążysz zrobić prawko? Optymistycznie :'))
0
@Pusshi Biorąc pod uwagę to, że do egzaminu można podejść miesiąc przed urodzinami to miałabym wtedy 5 miesięcy zabezpieczenia. :( XD to dużo... chyba. :')
0
@xofcbxo Niby tak.. Nie zapomnij fotelika tylko :')))
0
@Pusshi Spadaj. Do hamulców też trzeba jakoś dosięgać. :')
0
@xofcbxo No to wybacz, zostaje ci rower z bocznymi kółkami :*
0
@Pusshi Przykro mi bardzo, ale wycofali z produkcji takie, które były dostosowane pod mój wzrost. :( Co za pech :*
0
@xofcbxo Rolki? Hulajnoga? Taczka? Coś się znajdzie złotko XDD
0
@Pusshi XD kochany jesteś. Może wytresuję sobie jakieś zwierzę po prostu... Standardowo aż mi się mem przypomniał. XD https://zapodaj.net/131e08d564728.jpg.html
0
@xofcbxo No jestem, wiem :) Polecam jelenie! Albo w sumie to nie...
0
@Pusshi No nie wiem... jelenie są jakieś ciężkie do tresury i w ogóle ciężkie do ogarnięcia. :/
0
@xofcbxo Grzeczniej :/ Wcale nie są takie złe chamie..
0
@Pusshi Nie no, w sumie ładne mają poroże, ale jakieś niemiłe są. Przerywają też treningi, tak bez pytania. :/ A tak poza tym to opanuj się, jesteś na wglądzie publicznym.. proszę mnie tu nie wyzywać. :'))) XDD
0
@xofcbxo Ludzie patrzą.. Ty też się uspokój bo zaraz dostaniesz bana za spamowanie:)
0
@Pusshi Co? Gdyby się dostawało za to bany to przecież ciebie by tu już dawno nie było.. :/
0
@xofcbxo Zgłosić cię? Nie cwaniakuj, za młoda jesteś.. No a jak widać jeszcze jestem, heh :)
0
@Pusshi XD napisałabym, że nie dałbyś rady mnie zgłosić, ale nie będę cię podpuszczać, bo się cykam. Nie wiem co siedzi w tej jeleniej głowie. :/
0
@xofcbxo Nie wyciągaj jeleni na światło dzienne... Bo wiesz czym to grozi..:) Racja, mnie lepiej niż podpuszczaj XD
0
@Pusshi Jenyyy. XD sorki, wszystko incognito, ale ciężko o tym pamiętać. :(
Btw gadaj szybko jaki wynik obstawiłeś¿?
0
@xofcbxo Myślę że będzie 2:2 dzisiaj :) No lepiej uważaj co mówisz żeby mi nic się nie wymsknelo :)
0
@Pusshi 2:2 hmm bezpiecznie. Więc dzisiaj żadnego zespołu nie faworyzujesz, oszty. :')) ja już tu lepiej nic nie będę pisać, żeby ci się właśnie czasem coś nie wymsknęło "przypadkowo". XD
0
@xofcbxo Rób jak chcesz..:) Wolałbym, żeby wygrało PSG no ale czuję że będzie po prostu taki wynik XD
0
@Pusshi No i prawidłowo. Dobry wybór, będą jeszcze z ciebie ludzie. :D 2:2 przed rewanżem nie byłoby takie złe, ciekawy byłby wtedy mecz w Paryżu. Ja już powoli zaczynam czuć przedsmak następnego tygodnia i stresik przed Chelsea. :D
0
@xofcbxo W Londynie czuję 0:0 a u nas będzie 2:0 mówię ci :D
0
@Pusshi Dobra, takie wyniki biorę w ciemno! XD pewne zwierzę z zawodu (incognito), bukmacher z zamiłowania :D
0
@xofcbxo Krzyszcziano idzie twardo po złotą piłkę XDD Dobra PSG dacie radę wierzę w was! Alves dzisiaj jest świetny
0
@Pusshi 2:2 mówiłeś... ty to już nie obstawiaj Chelsea-Barca. XDD drugi rok z rzędu PSG psuje Walentynki. No dziękuję szejkowie. XD szkoda, że Neymar nie walczył tak jak Alves. Noszkurłaa chłopy
0
@xofcbxo Ehh.. Na pocieszenie chociaż kupon wszedł bo postawiłem w obu meczach dzisiaj over 3,5 XD No kurla. Myślałem że chociaż w tym roku walentynki będą lepsze :'(
0
@Pusshi Gratulacje, przynajmniej ty masz jakieś pocieszenie w tym wszystkim. XD ja myślałam, że ktoś w końcu sprawi, że ten dzień będzie trochę mniej przeciętnym dniem od pozostałych, a tu klapa. XD PSG, pokładałam w was nadzieje
0
@xofcbxo Pokładać nadzieje w PSG to trochę jak być kibicem Liverpoolu, następny rok będzie nasz! Zwykły samotny dzień jak każdy :')) Też mi się mem skojarzył XD https://www.instagram.com/p/BfLvS6on97T/
0
@Pusshi No ja wiem, ale kurde nadzieja matką głupich. Myślałam, że tym razem będzie inaczej, a tu zawsze ten sam zawód... :( ja już więcej nie myślę. XD
Normalnie to na pewno bym już widziała tego mema, ale od poniedziałku jestem na odwyku instagramowym, więc dziękuję za świeży memowy powiew w ten wyjątkowo samotny dzień, haha. :*
0
@xofcbxo Ty na odwyku? :O Co ci się stało? :O Z memami zawsze do mnie, postaram się coś nowego pokazać za każdym razem :* :D
0
@Pusshi Tak, niestety na odwyku... W poniedziałek usunęłam aplikację, dzisiaj ją zainstalowałam znowu, ale nie jestem jeszcze zalogowana. XD to jest silniejsze ode mnie, ale zobaczę ile wytrzymam. :'((( jestem w tył z memami od poniedziałku. Tylko nosacze mam na bieżąco. XD a i mam nowego snapa, nie cierpię go. :')
0
@xofcbxo Mówiłem, że jest okropny :) Gardzę nim, atfu. Kurła, ale jednak memy z nosaczami są silniejsze od twojej silnej woli XD
0
@Pusshi Fb nie odinstalowałam, a tam są te perełki zwane nosaczami. XD narazie tylko instagram i to nie na długo... już miałam ochotę się poddać, jak ktoś tu wstawił nowy filmik z Luisem z IG Sofi. :'))
0
@xofcbxo Hahaha ten filmik był cudny, kochany Luis :D Btw patrz jaką perełkę znalazłem! Nie wiem czy to widziałaś :D http://www.fcbarca.com/25288-barca-po-nowego-luisa-suareza.html
0
@Pusshi Tak, cudny. Czytałam gdzieś, że to jest piosenka do której tańczyli razem na pierwszej randce, więc jeśli to prawda to ooo, kochany Luis! :D
Matko, co ty wyszukałeś? 2009 rok, 12 mln za niego i jeszcze te komentarze w większości na nie. XD "jak slysze ze jakis komentator mowi ze on pasowalby do barcy to poprostu chce mi smiac." *-*
0
@xofcbxo Ludzie wtedy jeszcze nie wiedzieli co to będzie za dzik! :D W sumie to nawet nie wiem jak to znalazłem.. Ale dużo jest takich starych perełek :D
0
@Pusshi Nie mieli pojęcia, co z niego wyrośnie i że ostatecznie zostanie piłkarzem Barcy. Ogólnie to ja czasem znajduję artykuły z 2012, 2014 roku i też śmiesznie jest poczytać opinie tych ludzi już po jego boiskowych wybrykach. Jaki to jest niezrównoważony psychicznie człowiek... ;D
0
@xofcbxo Kiedyś ludzie tu chcieli Walcotta czy Oxa :D Każdy jest trochę świrem :')