La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1660 Culés

0

Wczoraj spłynęło to po mnie jak po kaczce, a dzisiaj im więcej o tym myślę tym bardziej jestem wku***ony. Już kij w taktykę tysiąca i jednej wrzutki, farfocle przy obu golach w drugiej połowie i bardzo wątpliwej postawie sędziów. Najbardziej denerwuje Pan Emery vel ciepła klucha i jego decyzje. Żeby ściągnąć jednego z najlepszych strzelców w drużynie a wprowadzić typa wyłącznie do zadań defensywnych przy niepewnym wyniku to kryminał. Mentalność przegrywa totalna, mógł stłamsić Real po dominacji PSG w pierwszej części drugiej połowy to nie, kazał drużynie się cofnąć i skończyło się jak się skończyło. Pewnie miał w głowie weekendowy mecz z FC Le Zaduppie i nie chciał przeciążać swoich piłkarzy. Dwumecz jest niestety rozstrzygnięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?