La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

0

Zdobyliśmy już jakiś medal na tych igrzyskach?

0

@Pawlak1992 Cały czas czekamy

0

@samueleto Mam nadzieję, że w sobotę w końcu nastąpi przełom.

konto usunięte

4

@Pawlak1992 #HulaMusisz :D

0

@Pawlak1992 W skoczkach nadzieja, bo chyba innej szansy już nie ma.

0

@Pusshi Nie no ja bym na Stocha bardziej liczył. A najbardziej liczę na całą reprezentację Polski w drużynówce. No nie widzę opcji żeby nie zdobyli chociaż brązowego medalu. Kto nam może zagrozić? Tylko Norwegia i Niemcy. Austria słaba, no może Słowenia będzie deptać nam po piętach (mają świetnego Preva, Bartola). Ale musiałaby się stać jakaś katastrofa żebyśmy nie zdobyli medalu, przecież ostatni konkurs drużynowy wygraliśmy.

0

@Pawlak1992 No jest szansa na nawet 3-4 medale jeszcze. Oczywiście mam na myśli skoczków. Drużynówka no i całe podium nasze na dużej skoczni.:D Ale mało realne raczej. Natomiast dwa medale są w zasięgu.

konto usunięte

0

@Pawlak1992 Ja bardzo liczę na Stefana, że uda mu się zdobyć jakiś medal indywidualnie, pokazał że go na to stać i zasługuje jak mało kto

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?