- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
3
Teraz tak na spokojnie mysle,ze to co zrobil Kamil Stoch to jest cos fenomenalnego,kosmicznego....Fajnie,ze moglem to obejrzec bo to bedzie wspominane w przyszlosci latami...Co do konkursu druzynowego to mam cicha nadzieje na braz.A wy co myslicie?
5
@lukaszbrk Skoki to sport loteryjny więc różnie może być ale cichą nadzieję na brąz? Nie chciałbym wywoływać presji ani dmuchać balona ale brąz jest koniecznością - nikt poza Norwegami i Niemcami nawet do Polski nie mógł się zbliżyć, a co dopiero nas ograć.
PS Musimy mówić o tym otwarcie bo to tak jakbyśmy teraz zaczęli mówić "po cichu liczę na wicemistrzostwo Barcelony w La Lidze".
2
@lukaszbrk Nie chcę zapeszać, ale szanse na medal są bardzo duże. Norwegowie raczej poza zasięgiem, powinniśmy powalczyć z Niemcami o srebro, choć to oni są lepiej dysponowani. Po tych 3 reprezentacjach jest duża dziura. Nie sądzę, że Austriacy czy Słoweńcy są w stanie nam zagrozić.
Komentarz usunięty
5
@AdrianFCB96 No dokładnie. Co ten Kamil Stoch wygrał?
3 złote medale IO? Mistrzostwo świata? Kryształową Kulę? 2 Turnieje Czterech Skoczni? Wicemistrzostwo świata w lotach? 26 konkursów w PŚ?
Przecież to fart, weźcie nawet nic nie mówcie.
Jakby Kamil Stoch był dobry to by wygrał więcej, np. nic.
0
@Showman Masz racje ale zawsze sa Austriacy(Kraft,Hajbek), chociaz jezeli chodzi o druzynowke to nasi sie zawsze mobilizowali na te konkursy.Czy Zyla otrzyma szanse?
0
@lukaszbrk Piotrek Żyła podobno idzie jutro na trening - co do reszty nie wiadomo ale Kamil idzie na ceremonię medalową więc raczej odpuści.
Zresztą IO dla Żyły się skończył, nie liczyłbym na zmianę w składzie bo Piotrek niestety odstaje.
0
@Showman Przeciez chociazby niejaki Robert Mateja byl lepszy :)