La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1766 Culés

2

Brawo! Pierwszy w historii medal dla polskiej drużyny skoczków narciarskich na Igrzyskach. Nareszcie! Wielkie gratulacje.

P.S
Haters gonna hate, ale jak można? Wielka chwila polskiego sportu, a ktoś ma odwagę (chociażby niżej) krytykować system który dla każdego jest taki sam, a warunki nie były tym razem wcale loteryjne. Ludzie ruszcie sie z kanap a nie krytykujcie wszystko co widzicie.

2

@domisiek114 Mnie to rozwala, bo zawsze najwięcej hejtu na ten system jest jak nasi "przegraja" a jak naszemu pomoże w wygranej, to ani słowa.

0

@D10SLEO Dokładnie. Prawda jest taka ze to zimna matematyka. Rozumiem ze warunki w 1 konkursów kie były sprawiedliwe, ale Polacy wspominali o swoich błędach. Stoch skoczył dwa równe i świetne skoki w sobote i wygrał. Teraz mamy brązowy medal, największe osiągnięcie naszych skoczków na Igrzyskach w drużynie - źle bo srebro bylo blisko... Co było a nie jest nie pisze sie w rejestr, taki jest sport. Znaczną większość konkursu z Niemcami przegrywalismy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?