La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1263 Culés

0

Powiedzmy sobie szczerze, Andre Gomes to może i dobry piłkarz, ale nie na ten poziom jaki musi być prezentowany w Barcelonie. Wystawienie go w jedenastce meczowej na chyba najważniejszy i najlepiej zapowiadający się mecz byłoby moim zdaniem głupstwem. O ile Valverde bronią wyniki i wspaniała seria bez porażki, jeśli wystawi Gomesa, zwatpie co do jego umiejętności trenerskich. Nie raz go zawiódł, dawał mu wszelakie szanse na pokazanie umiejętności, chyba żadnej Gomes nie wykorzystał, nawet ze słabymi rywalami grał piach i kompletnie się gubil. W LM za Enrique w Paryżu miał 1 na 1, oczywiście nie strzelił, kto wie jakby się wtedy mecz zakończył, ale już nie będę za daleko wracał w przeszłość. Po prostu bardzo się zdziwie i będę zły, jeśli Valverde wystawi go do składu, po tym jak marnowal wszytskie szanse na grę i jestem przekonany, że jeśli wyjdzie w jedenastce, jego gra będzie słaba.

0

@Katalonik97 Szczerze mówiąc to kogo by nie wystawił Valverde na prawej stronie to wybór będzie średni .
Dembele nieograny , Paulinho przydaje się nie wiadomo do czego ostatnio , Denisa już raczej żegnamy , z Vidalem różnie bywa raz beznadzieja a raz genialnie a z Paco zbyt ofensywnie .
Obecność Gomesa jedynie będzie wskazywała na to że Ernesto chce dać wsparcie w defensywie na prawej stronie .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?