La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

6

Paulina i Rakitic do zmiany, Ivan dzisiaj słabo wszedł w mecz i może wylecieć. Mamy przewagę wizualną i mnóstwo szczęścia - mogło byc 0-2. Jedyne podania, które choć trochę zaskoczą Chelsea rzuca Messi, no z czasu też Busi. Musi się w to włączyć jeszcze kilku graczy - mamy Inieste, Rakiticia, Roberto. Przecież oni też potrafią zagrać kluczowe podanie. Barca jest przewidywalna, nudna i wolna - liczy na Messiego. Chelsea czeka jedynie na błąd i kontrę - sami z ataku pozycyjnego to 2-3 podania i laga (no kogo? Pedro? Williama?). Valverde też nie jest głupi - widac luki, widać że czasem można przyspieszyć ale Barca nie ryzykuje. Oni wiedzą, że szybka gra prowadzi do częstszych strat, a William, Pedro, Hazard czy boczni obrońcy są szybcy, w przeciwieństwie do Ivana, Sergio, Andresa czy Paulinho. Tragedii nie ma, trzeba pilnować mocno tych kontr, mieć kontrolę ale i ktoś musi dać coś więcej niż dryblingi i ciąg na bramkę Messiego. On ma przy sobie Kante i Fabregasa cały czas - to jest gracz, który nawet przy plastrze kilka fajnych akcji wyczaruje ale ktoś inny musi się włączyć. Iniesta, Roberto, Suarez, Busi, Alba lub ewentualnie z ławki Dembele - to są gracze, którzy muszą dać coś ekstra oprócz celnych podań i bezpiecznej gry (brak strat). Liczę na bramkę i kontrolę meczu - jazda!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?