La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1787 Culés

konto usunięte

9

CO wy chcecie od gry Barcelony ludzie myślicie ze tak łatwo wejść w taki autobus no ta lepiej sie bronić tak jak Chelsea cały mecz i to jest granie w piłke dajcie spokój Barcelona chce grać a wy ją jeszcze krytykujecie co za ludzieee co za kibice.

A kto myślał ze Chelsea to takie ogórki ? Jedni tutaj myślą ze my każdemu to finału będziemy 3-4 bramy ładować i wygrywać po 4:0

1

@Messi1510 Ja tam nie wiem czy 2 słupki, woleje, pressing a to tylko w 1 połowie Chelsea to autobus.

konto usunięte

0

@Gosciuu Wszystko po kontrach i rożnych.

0

@Messi1510 Ale Ty masz kuwa klapki. Jeśli wszystko było po kontrach i różnych to obejrzyj jeszcze raz 1 połowę

konto usunięte

0

@Gosciuu Dobra sklej sie tam wiekszość. Normalnie porozmawiaj a nie sie denerwujesz od raz wnerwiają mnie takie typki. Dobranoc

2 słupki to strata Paulinho i złe wybicie Roberto), a rozny po kontrze dziekujee

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?