La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

19

Obejrzałem sobie teraz skrót meczu Sevilla-United. Z tego skrótu wynika, że Manchester stworzył sobie 2 sytuacje na krzyż. Trochę szkoda mi tego klubu. Nie jestem ich kibicem ani nic w tym stylu, ale do tej pory pamiętam nasze pojedynki z nimi. Za Fergusona to był świetny klub liczący się zarówno w Anglii jak i Europie. A teraz mają problemy żeby być w TOP 4 w PL a w Europie to poziom LE. I to nie sezon czy dwa, ale już chyba z 5 czy 6 lat tak wygląda. Gdzieś z tyłu głowy świta mi, żeby u Nas nie było aż takiej długiej posuchy jak już zabraknie Iniesty, Busquetsa, Messiego, Pique oraz Suareza. Wiecznie grać nie będą, Iniesta to jeszcze pewnie 1 sezon zostanie, a reszta też 3-4 lata i już pod 35 lat będą podchodzić, a na piłkarzach w takim wieku nie można opierać zespołu. Jako zmiennicy, piłkarze do rotowania to i owszem. Obyśmy nie skończyli tak źle jak Manchester.

2

@ShinobiQWE Ja jestem fanem United i to jest żenada co oni robią z tym klubem. Mourinho kompletnie nie pasuje do stylu jaki zawsze Manchester prezentował do tego jest masa przepłaconych zawodników którzy nie walczą za klub. Brak jakości i woli walki w tej chwili to marna podróbka drużyny jaką zbudował Ferguson.

7

@ShinobiQWE Narazie śą 2 w PL i mają duże podstawy do dotarcia do cwiercfinału Lm, nie jest to MU z najlepszych czasów, ale z perspektywy kilku ostatnich lat notują dobry sezon.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?