- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1608 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1608 Culés
5
PINI ZAHAVI , jeden z największych agentów piłkarskich na świecie, będzie reprezentował interesy Roberta Lewandowskiego. - To dla mnie wielki zaszczyt i przywilej, że będę reprezentował i dbał o karierę najlepszego napastnika świata - powiedział mi dziś rano.[Mateusz Borek]
18
@Gaucho Niby "jeden z największych agentów piłkarskich na świecie", a jakoś wcześniej o nim nie słyszałem. Jakieś znane transfery pilotował?
Dobra, na sport.pl znalazłem:
"Zahavi obecnie reprezentuje Javiera Mascherano (Hebei China Fortune), Carlosa Teveza (Club Atlético Boca Juniors), Birama Kayala (Brighton & Hove Albion), Luki Stojanovicia (FK Cukaricki) i Miguela Serodio (GD Alcochetense)."
Szału nie ma ten jeden z największych agentów na świecie, może o jego wzrost chodziło?
5
@Bobo25 Skoro nie znasz Zahaviego to najwidoczniej mało wiesz o piłce.
Jest agentem m,in. Javiera Mascherano i Teveza. To właśnie Zahavi pomagał Abramowiczowi w budowie Chelsea po tym jak Romek kupił klub.
0
@Bobo25 Tevez i Mascherano do West Ham (gdzie te transfery moim zdaniem były co najmniej dziwne) i jak się nie mylę, sporo pomagał przy transferze Neymara do PSG. Gazety pisały nawet, że to on był całym architektem tej transakcji.
0
@Bobo25 Otworzył Neymarowi drzwi w PSG
0
@Gaucho Był też odpowiedzialny za transfer Rio Ferdinanda do ManU (w tym czasie za rekordową kwotę, lub jedną z większych)
1
@Bobo25 Facet ma 74 lata i raczej już odpuszcza, ale przed Mendesem to on był najbardziej wpływowym agentem na świecie. Wiele klubów zlecało mu załatwienie transferów. Praca agenta to nie tylko reprezentowanie zawodników, ale też (może głównie) działanie przy transferach. Koledzy podali tutaj przykład Neymara, z którym Zahavi nie miał nic wspólnego, ale to właśnie do niego szejk zgłosił się, żeby ruszył sprawy z przejściem Brazyliczyka do Paryża.
2
@mkord Po co im tłumaczysz jak tutaj przed 2009 polowa nie wiedziala co to spalony xD
0
@mkord Jest agentem piłkarza który odszedł do Chin i zawodnika który gra w renomowanej lidze argentyńskiej. Normalnie szok, największy agent na świecie. Faktycznie nie mam zielonego pojęcia o futbolu. ehhh
0
@Socjopata Z takimi tekstami to bym się nie rozpędzał, ja wiedziałem co to spalony nim ty na świecie się pojawiłeś. Także wiesz strzelasz kulami w płot.
1
@Bobo25 Napisałem wyraźnie połowa, druga kwestia jest taka, że dla Ciebie bycie dobrym agentem ogranicza się do prowadzenia zawodników, nawet nie bierzesz pod uwagi tego ile ten Pan jest lat na rynku tylko wypisujesz nazwiska spełnionego faceta.
Zakładam się, że znasz 3 agentów: Raiole, Mendesa i Kucharskiego.
0
@Socjopata Widzisz i znów kulą w płot. Dla mnie bycie dobrym agentem nie ogranicza się do prowadzenia zawodników. Ale dla mnie bycie jednym z "największych agentów na świcie" bo o to sformułowanie się "czepiałem" oznacza że pod swoimi skrzydłami ma się jednego lub więcej zawodników z światowego topu. Dla mnie jednymi z największy menadżerów są obecnie Jorge Mendes, Jonathan Barnett, Mino Raiola czy Tim Hager.
Ehhh te Twoje zakłady... i znów byś przegrał. Może jednak odpuść sobie bukmacherkę. Taka dobra rada. ;)
0
@Bobo25 Ma już Lewandowskiego