La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1346 Culés

konto usunięte

3

Największy ekspert w Polsce vs. Biatholnu - Tomasz Sikora zrobił analizę i uważa, że Polska będzie się bić o 3-4 miejsce w dzisiejszej sztafecie.

Przyznam, że optymistycznie i odważnie - sam raczej nie bardzo się z tym zgodzę ale chciałbym żeby Tomasz Sikora miał rację - bo kto jak nie on? Nasz jedyny medalista olimpijski (wicemistrz olimpijski z Turynu 2006) z Biathlonu.

Skoro jestem przy Tomku Sikorze to przyznam, że wraz z Kubą Kotem są bardzo ciekawymi gośćmi/ekspertami w studiu Eurosportu - uważam, że bardzo wysoki poziom prezentują pod każdym względem.

1

@Showman Sikora świetnie się nadaje na eksperta, dużo wie i ma poczucie humoru, lubię go słuchać.

Wiadomo szansa na medal jest, ale trzeba dobrze strzelać. A to jest loteria.

konto usunięte

0

@D10SLEO Wierer ku mojej rozpaczy dwie karne rundy na swoim 1 strzelaniu :(

0

@Showman Żeby nie okazał się takim ekspertem jak Hajto w piłce :)

konto usunięte

0

@katall_96 Spokojnie, 2 strzelanie na 2 zmianie było długie i bardzo niecelne - stąd Wierer już odrobiła i prowadzi.
Dzisiaj trudne warunki - mogą być spore niespodzianki.

konto usunięte

0

@Showman No u nas na ten moment bardzo fajnie to wygląda, nie ma co sobie dużo obiecywać, ale jest szansa na jakieś przyjemne miejsce :)

konto usunięte

1

@katall_96 Dla mnie cel minimum to TOP 8 ale przed biegiem liczyłem na takie TOP 6 - byłoby to naprawdę moim zdaniem bardzo dobre miejsce - wszystko więcej tylko lepiej - wszystko gorzej od 9 miejsca w dół niestety poniżej oczekiwań i słaby wynik.

konto usunięte

0

@Qlewer Raczej nie - sporo oglądam Biathlonu i słucham właśnie Tomasza Sikorę. Widać, że ma pojęcie, a ten jego dzisiejszy "typ"? Może trochę życzeniowo jak wielu z nas często mówi ale akurat Sikorę mocno cenię.
Tzn. nie mówię, że Hajto nie cenię bo to nie o to chodzi ale jednak jego kariera w piłce, a jako komentator/ekspert trochę się różni.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?