La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

1

Korzystał ktoś z player.pl podczas meczu Chelsea-Barca ? ( lub innych )
Ja skorzystałem z tego okresu próbnego na 14 dni i powiem Wam, że tak sobie pomyślałem, że jakby wszystko działało prawidłowo to mógłbym nawet te 5 dyszek na miesiąc płacić za ten pakiet Canal + lub ewentualnie inny. Problem był taki, że strona padła i obejrzałem może ostatnie 25 minut meczu.
Ja to ja, oglądałem ''za darmo'', więc nie mogę narzekać, ale jak ktoś zapłacił wcześniej to miał prawo być co najmniej wkurzony. Skandal, bo myślisz, że żyjesz w rozwiniętym XXI wieku, więc korzystasz z dobrodziejstw i wykupujesz Canal+ głównie po to, żeby oglądać właśnie takie mecze, a kończysz z frustracją i szukaniem rosyjskich streamów :) Czyli to co wcześniej, z tym że jest się biedniejszym o Kazimierza Wielkiego.

1

@krzysiekjr11 Miałem ten sam problem .. ;/ Jeśli testowanie tak wygląda to chyba nie oczekują że ktoś to wykupi potem

0

@krzysiekjr11 Wydaje mi sie, ze te osoby które miały wykupione pakiety to nie mialy problemu z dostępem i ogladaniem.

0

@Qlewer Chciałbym, żeby ktos to potwierdził, gdyż problem był taki, że przez dłuższy czas w ogóle nie dało się wejść na stronę. A jak już się dało to był problem z zalogowaniem. Więc nie było różnicy, czy byłem na okresie próbnym czy wykupiłem pakiet.

0

@krzysiekjr11 Mi też padła transmisja w okolicach 15 minuty i tyle było z playera ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?