La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1346 Culés

17

Mówicie o psychice Dembele , że ma słabą a ja myślę na odwrót a mianowicie kto z nas w wieku 18 lat będąc jeszcze zoltodziobem w dziedzinie futbolu wskakuje między takie gwiazdy jak Reus, Hummels, Piszczek i inne wariaty z Borussi i do tego gra pierwsze skrzypce, kto by był wstanie uciagnac to psychicznie ? Mało tego 2 lata później w wieku 20 lat dzieli juz szatnie z takimi osobowosciami jak najlepszy piłkarz w historii piłki noznej Messi , goleador Suarez czy legenda piłki Iniesta , przecież to naprawdę trzeba być mocnym psychicznie żeby w tak młodym wieku stawić czoło tak poważnym wyzwaniom jakie czekają go w tej drużynie.. i chociaż talent jest to niesamowity to wciąż jest to jedna wielka niewiadoma w sumie jak w przypadku każdego zawodnika, dla mnie już jesteś wielki Dembele ! Powodzenia.

0

@kkbarca Młodzi zawodnicy często gęsto mają swoich 'opiekunów'. Tylko trudniej o to, kiedy nawet języka się nie potrafi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?