- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
1
Tak patrzę na Warszawę i nie za bardzo rozumiem czym się kierowali i kierują stołeczni planiści w kwestii rozmieszczania wieżowców czy też wydawania na nie pozwoleń. Co prawda lubię drapacze chmur, ale stawianie ich koło komunistycznych bloków wygląda przekomicznie;D Powinno wydzielić się przestrzeń gdzie te wieżowce powinny powstawać tworząc dzielnicę biznesową, a tak wygląda to bez ładu i składu;p
0
@MateoRenzi Czytałem artykuł o tym, że jednym z powodów smogu w Wawie jest właśnie złe rozmieszczenie wysokich budynków. Powoduje to, że opary nie są skutecznie przedmuchiwane przez wiatr.
0
@MateoRenzi Tak jak w Paryżu gdzie dzielnicę biurową wybudowano w innej dzielnicy. Ale Paryż nie był zburzony. Gdyby Warszawa wyglądała tak jak przed wojną to te wieżowce też stały by w innym miejscu.
0
@Janiama No racja, ale wiesz jak się patrzy na inne stolice i się w nich bywa to budzi się taka trochę zazdrość;p
0
@MateoRenzi Ja też to widzę że to trochę za przeproszeniem gówno w sreberku ale jak to inaczej zrobić? To są komunistyczne budynki a obok dużo przestrzeni do wykorzystania. Tam mieszka sporo ludzi i nie można ich wyrzucić.
0
@Janiama No teraz to już po ptokach, a szkoda;) Istniały przypadki w Wawie gdzie deweloperzy wykupili od ludzi ich mieszkania i to czasem sporo za kwotę przekraczającą ich wartość. Niestety te długie wagony w centrum są tak wielkie i stoją w takiej lokalizacji gdzie dla potencjalnego chętnego będzie to nieopłacalne. Nie wspominając już o ryzyku, że jedna osoba się nie zgodzi czy o normach doświetlenia:/