- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 569 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 569 Culés
2
Betis wygrywa i wskakuje na 7. miejsce w tabeli. Traci też już tylko 6 punktów do Sevilli. Zapowiada się ekscytująca walka o miejsca dające możliwość gry w Lidze Europy. Betis - 36 punktów, Celta - 35, Eibar - 35, Girona - 34, Getafe - 33 i być może podłącza się też Athletic (31) czy Sociedad (29).
Wyklarowała się też chyba już pełna grupa kandydatów do spadku. Malaga - 13 punktów, Deportivo - 18, Las Palmas - 19, Levante - 20, a następne w tabeli Alaves ma ich już 28. O utrzymanie powalczy więc zapewne pierwsza czwórka.
3
@hen0x Utrzymania życzę Las Palmas a pucharów Celcie albo Eibar
1
@Bykunn Wątpię w utrzymanie Las Palmas. Stracili Jonathana Vierę, a nie zyskali nikogo poważnego. Nie skorzystali też w żaden sposób z Vitolo. Calleri i Halilović raczej im utrzymania nie zapewnią. Szkoda, że się tam coś popsuło, bo byli w poprzednich latach jednym z jaśniejszych punktów ligi.
0
@hen0x Ja też w to nie wierzę ;/ Realnie pewnie Levante, ewentualnie Depor ale jakoś mam sentyment do tego Las Palmas ;)
2
@Bykunn No ja lubię i ich i Paco Jemeza, ale dobrze się to nie zapowiada, bo nadal grają fatalnie w obronie, a ofensywy robić im nie ma kto (dodatkowo odszedł Viera, który był drugim najlepszym zawodnikiem w lidze pod względem liczby kluczowych podań).
Z Jemezem na ławce: 10 spotkań, 2 zwycięstwa, 3 remisy, 5 porażek, 6 bramek strzelonych, 19 bramek straconych. A to i tak jest postęp względem tego, co było wcześniej.