La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 799 Culés

konto usunięte

2

Jarosław Gowin:"Miałem wtedy trójkę dzieci na utrzymaniu, studiowały. I słowo honoru - czasami nie starczało do pierwszego. I teraz sytuacja, w której minister - minister sprawiedliwości odpowiada za budżet dziesięciomiliardowy, minister nauki za budżet dwudziestomiliardowy - zamiast skupiać się na sprawach państwa, zastanawia się, jak dożyć do pierwszego, to nie jest sytuacja zdrowa z punktu widzenia państwa."[Radio Zet]

:)

1

@tristan87 Biedaczki ;((( Pożyczcie od pana premiera albo byłego ministra walki ze środowiskiem, im nie brakuje

1

@tristan87 Może jakiś biedny da mu Maybacha i go sprzeda

konto usunięte

4

@tristan87 Hahaha... Ci ludzie w ogóle nie mają pojęcia o prawdziwych realiach. Niektórzy muszą przeżyć za 1,5 tys miesięcznie i utrzymać z tego jeszcze dziecko, a ten mówi że jakby ministrowie nie dostali po dziesiąt tysięcy premii to by nie mieli za co wyżyć xDD to jest żałosne..

konto usunięte

5

konto usunięte

0

@tristan87 U nas ministrów, wiceministrów i reszty świty jest chyba ponad setka. Będą kosztowali więcej niż pięć lat eksploatacji budynków pałacu Buckingham.

konto usunięte

3

@wojto Właśnie to jest chore, że tyle ludzi jest w rządzie. Jak pokazują obrady, to każdy z nich w telefonie i ma w d**** o czym się mówi nieważne z jakiej jest partii. I jak w tym kraju ma być kiedyś dobrze, jak tacy ludzie są u władzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?