La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 652 Culés

konto usunięte

5

Janusz Piechociński
Na każde 100 zł wydane w małym sklepie, 28 zł przypada na piwo

konto usunięte

13

@tristan87 Trzeba poprawić statystyki ;)

konto usunięte

1

@tristan87 Żeby nikt nie jechał z Piechocińskim te dane podane są na portalu Dla Handlu. W małym sklepie głównie kupowany jest alkohol i papierosy.

konto usunięte

0

@Hegemon Też zaraz idę:)

0

@tristan87 Lepiej na piwo niż na wódę. Nie ma co przesadzać z tym pijaństwem Polaków (mimo że osobiście jestem przeciwko alkoholowi w ogóle), w statystykach nie wypadamy wcale tak tragicznie

konto usunięte

0

@Bykunn Ja to tylko piwko piję, wódy nienawidzę.

konto usunięte

0

@Bykunn Statystyki troszkę zakłamują. Jeżeli będziemy brali tylko mocny alkohol to jesteśmy w czołówce europejskiej. Natomiast przy określeniu tylko alkohol to wyprzedzają nas kraje tak zwane piwne i winne.

konto usunięte

0

@tristan87 Ja piwo jak mi się uda kupić. Bo to co jest na co dzień w sklepach, to już niestety nie ma z piwem nic wspólnego. A tak najbardziej to lubię Chivas Regal i ewentualnie Jacka Daniela. Wódy nie ruszam wcale.

0

@Janiama No tak ale ostatnimi laty tendencja u nas jest raczej pozytywna, tzn rosło piwo, a malał alkohol powyżej 35%. Niemniej jeszcze daleka droga do "odpowiedzialnej konsumpcji" :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?