La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 975 Culés

konto usunięte

1

Pogódźcie się z wynikiem, Lahoz się obroni z każdej decyzji jaką podjął, a wy płaczecie jak hipokryci i dziewczynki. Jak by Barcelona miała odgwizdanego karnego w taki sposób to byście mówili, że to jak najbardziej zasłużony karny.

0

@rafinha Absolutnie, to nie wina arbitra że przegraliśmy. Oczywiście jak zwykle był beznadziejny, ale nie wiem jak można go obwiniać po tej padaczce

konto usunięte

0

@Bykunn a może dlatego,ze bramkarz zagrywa sobie ręka prawie na 30 metrze i nie ma kartki tak samo nie widział faulu na thomasie przy tym "Karnym"

0

@Hushovt I co z tego ? Barcelona gra z 18 drużyną w lidzie i ma zależeć od jednej beznadziejnej decyzji sędziego ? (bo co by nam niby dała ta ręka ? Dostał by czerwoną i tyle, w drugiej połowie i tak prawie nie musiał interweniować)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?