La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

0

Wyjasni mi ktos o co chodzi z draftem w fifie 18? wczesniej nie gralem tego trybu, wczoraj odpalilem i przez godzine nie moglem znalezc gracza ktory by nie wychodzil w pierwszej minucie spotkania, rozumiem ze jakis skrypt maja i dzieki temu wygrywaja ten mecz, ale myslalem ze EA juz sobie poradzilo z tzw trainerami

0

@zawsze_barca Niech zgadnę.. PC? :)

1

@Transu96 tak PC... rozumiem ze na innych konsolach nie ma takiego problemu?

0

@zawsze_barca Do fify 16 się męczyłem na PC z trainerami, aż mnie w końcu szlag jasny trafił. Od 17 jestem na XO i ci powiem że cud, miód i malina ;). A trainery na PC będą cały czas, ea ma wywalone na PC. Na pocieszenie ci powiem że idzie połączyć konto z orygina z fifą na konsoli i ci lvl nie przepadnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?