La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1488 Culés

konto usunięte

0

Ktora czesc PILY polecacie najbarzdiej?
Kiedys za dzieciaka ogladalem, ale za bardzo nie pamietam co sie dzialo w poszczegolnych czesciach dlatego pytam.

konto usunięte

2

@DaPi No ostrza bym nie chwytał, bo się można skaleczyć.

0

@DaPi Ja piernicze, avatar to kozacki masz, ta wspaniała gra aktorska Małysza w reklamie :D

konto usunięte

0

@damianex10 Spodziewałem sie polecenia ktorejs z czesci Piły, a tu komentarz dotyczacy mojego avatara :(
Wiem, ze mam fajne. Zawsze staram sie oryginalne dawac avatary.

1

@DaPi z tego co pamiętam to lepiej zacząć od pierwszych części, bo w następnych bardzo dużo rzeczy się ''zazębia'' z poprzednimi

konto usunięte

1

@krzysiekjr11 Wlasnie postanowilem obejrzec od poczatku. Odpalilem pierwsza czesc, a kiedys tam obejrze Teksanska Masakre. Pamietam jak bylem maly i siostra cioteczna miala to na plytce i pokazala mi okladke to sie przestraszylem i balem wejsc do piwnicy xD

0

@DaPi Mi najbardziej podobała się jedynka i siódemka:)
Najnowszej nie polecam :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?