La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

2

Przede wszytko to wielki szacunek dla Mameda ze zgodził się walczyc w nie swojej wadze z przeciwnikiem który jest młodszy , silniejszy , wyzszy. Khalidov ma już 37 lat więc najlepsze lata ma już za sobą a mimo wszystko młody wilk narkun leżał dwa razy na deskach , gdyby Mamed był kilka lat młodszy ( a nie jest i nie będzie ) to zrobiłby z Narkuna wiatrak , druga sprawa niech Mamed zaprosi teraz Narkuna do swojego limitu wagowego bo jak wiadomo sam Mamed przyznał ze nie czul się za dobrze walcząc z Narkunem bo nie czuł się szybki jak w swojej wadze.

0

@kkbarca Dokładnie Mamed to wielki mistrz. Świetny zawodnik zdecydowanie najlepszy w Polsce i udowodnił to wczoraj. Wałczył z większym, cięższym i młodszym zawodnikiem, i też nie byle kim tylko mistrzem swojej kategorii. Przy większym szczęściu mógł go Khalidov skończyć jak miał go na dechach. Gdyby był lżejszy te 2 czy 3 kilo jak chciał byłby dużo szybszy i prawdopodobnie by to wygrał. Niemniej jednak szacun dla Narkuna może rośnie nowa legenda KSW.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?