- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1017 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1017 Culés
5
Do końca sezonu zostało 11 kolejek, więc Barcelona może zdobyć maksymalnie 102 punkty. Ligowy rekord, który współdzielą Barcelona i Real, to równe 100 oczek. Jeśli podopieczni Valverde chcą go pobić, to muszą wygrać wszystkie pozostałe mecze.
2,56 punktu zdobytego na mecz - taką średnią może się w tym sezonie ligowym pochwalić Duma Katalonii. Jeśli utrzymają ten poziom, to zakończą rozgrywki z 97 oczkami na koncie. Byłby to najlepszy wynik w LaLiga od sezonu 2012/2013, kiedy to drużyna Tito Vilanovy wyrównała 100-punktowy rekord Realu. W następnych sezonach mistrz Hiszpanii zdobywał (kolejno): 90, 94*, 91* i 93 punkty.
2,59 i 0,48. Są to średnie bramek strzelanych i traconych przez Barcelonę na mecz w tym sezonie ligowym. Jeśli zostaną one przez drużynę utrzymane, to zakończą rozgrywki z 98 bramkami strzelonymi i 18 straconymi. Byłby to najgorszy wynik strzelecki Barcelony od sezonu 2010/2011*, kiedy piłkarze Guardioli zdobyli 98 bramek oraz stracili 24. W kolejnych sezonach przedstawiało się to następująco: 114/29, 115/40*, 100/33, 110/21*, 112/29*, 116/37.
* - mistrzostwo dla Barcelony.
1
@hen0x No defensywnie to wygląda doskonale wręcz ;) Eh oby to Ernesto jakoś w okresie wakacyjnym poukładał z naszymi nowymi armatami żeby po wakacjach było też bardziej produktywnie z przodu
0
@Bykunn Nie wiem czy nie byłby to klubowy rekord w kwestii bramek straconych. Nie wiem gdzie to sprawdzić. Przejrzałem jedynie sezony do 1990 roku i lepszego wyniku niż 18 (a nawet 21) bramek nie widziałem.
1
@hen0x Był to sezon 68/69. Właśnie 18 bramek. Jednak w lidze grało 16 zespołów.
1
@hen0x http://www.bdfutbol.com/en/p/e1.html
Właśnie taką bazę znalazłem, niestety nie ma opcji odseparowania samej ligi, są statystyki z całych sezonów
0
@Bykunn Mniejsza. Będzie to chyba właśnie sezon 68/69 tak jak kolega wyżej napisał.