- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1760 Culés
3
Postanowiłem przeanalizować tego wczorajszego karnego z meczu Legii i szczerze, nie wiem jaka tu kontrowersja. Ręka nienaturalnie ułożona ponad głową i co za różnica czy przypadkiem czy nie. Najlepiej to sam Marciniak skomentował : "Tu nie mówimy o fakcie, że ręka jest nienaturalnie ułożona, czy nie. Ręka była ponad głową i takie dostałem potwierdzenie od VAR-u. Tu nie chodziło o interpretację ręki, tylko fakt dotknięcia ponad głową. Trzy czwarte rąk to nieumiejętne lub lekkomyślne podjęcie ryzyka"
7
@zadafcb Taki wykładnik jest w przepisach sędziowskich. Tylko osobiście uważam że bardzo często gdy zawodnik podbiega do przeciwnika to unosi ręce by pokazać sędziemu że go nie pcha. Tak zrobił Kostewicz. Piłka spadła mu z góry na prawą rękę i widać że On tej piłki nie widzi. Ta sytuacja nie dała ani korzyści Lechowi ani straty piłki przez Legie. Z duchem gry mógł to puścić i myślę że by się obronił.
0
@Janiama Podrzucisz linka do tej sytuacji?
0
@gorgota Wpisz sobie Legia Lech karny i wyskoczy skrót na przegląd sportowy. Nie potrafię dodać tego linku
0
@Janiama Oki, dzięki bardzo:)
2
@zadafcb Ten karny to jakiś żart, piłka po tym kontakcie spadła w tym samym miejscu gdzie by spadała nawet jakby jej nie dotknął, nie zablokował ani strzału ani podania w kierunku zawodnika Legii, Ukrainiec rozłożył szeroko ręce żeby nie faulować i na powtórce widać, ze nawet nie widział tej piłki... Marciniak sędzia, który ufa "swojej intuicji" dla niego skorzystanie z Var-u to chyba hańba... Chociaż już raz skorzystał w tym sezonie a i tak podyktował karnego widmo...
0
@ksobi Tlumaczy się przepisami sedziowskimi. Ok ale w takim razie jest przepis mówiący o tym ze w trakcie stałego fragmentu gry nie można rekami zatrzymywać przeciwnika. Ciągle to się dzieje a karnych z tego nie ma. Albo jest jeden na sto meczów
0
@Janiama Często oglądam ligę plus i te sporne sytuacje. Stępniewski zawsze powtarza, że w przy ręce w polu karnym najważniejsza jest intencja, czy zawodnik wykonuje ruch świadomie w kierunku piłki... Jeśli dla Marciniaka to było świadome celowe zagranie to może być z siebie dumny. Raz już Lecha ogolili 2 metrowym spalonym teraz udało im się po raz kolejny.