La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 619 Culés

konto usunięte

13

Ja wiem, że w futbolu liczą się bramki; wiem też, że narzekanie nic nie zmieni, ale... naprawdę Totki grały dużo ładniej niż Juve, dodatkowo tworząc sobie multum okazji więcej. Szkoda, bo tak grające zespoły zawsze zyskują sympatie dużej części kibiców, w tym i mojej. Sami odpowiedzmy sobie na pytanie: czy wolimy zespoły grające ofensywny, odważny, czasem nawet radosny futbol, czy też zespoły skuteczniejsze, napiszę trochę złośliwie, że nawet perfidnie wykorzystujące błędy rywali i siedzące w okopach? Ja zdecydowanie wybieram opcję nr 1. Gratulacje dla obu drużyn, ale Totki mają duże szanse na poprawienie się w następnej edycji Ligi Mistrzów :)

2

@Gimli Dobrze już... Ile można czytać te same komentarze.
Po zawodach.

konto usunięte

4

@barcowy1899 Oj kolego, już nie przesadzaj, nikt nie zmusza tutaj Ciebie do czytania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?