La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

25

Girona z kolejnym zwycięstwem! Liga Europy już na nią czeka!

16

@kubix05 Mam nadzieję, że skończą jeszcze wyżej w tabeli przynajmniej o jedno miejsce i że powtórzą ten sukces w następnym sezonie.

4

@kubix05 Jak ja zaczyna coraz bardziej lubić ten klubik. Chyba będzie moim ulubionym klubem po Barcelonie. Espanyol niech się chowa! Oby udało się Gironie wywalczyć miejsce w Lidze Europy. Trzymam kciuki!

5 i 6 gra bez eliminacji w Lidze Europy czy jak to wygląda?

1

@kubix05 A ja chciałbym żeby Eibar skończył w LE, naprawdę przyjemnie się patrzy na ich gre

2

@Kamiloza91 Tak. Jakby utrzymali formę to jeszcze na 4 miejsce i LM jest szansa. To by była przeogromna sensacja, ale bardzo im tego życzę
No dobra to jednak 10 punktów, trochę poleciałem :D

8

@Bykunn E tam, następny mecz mają z Realem, jest szansa na łatwe 3 punkty :D

0

@Kamiloza91 Gerona to prowincja dla wielu Katalonczyków. Ot nie liczace sie miasto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?