La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1471 Culés

20

Ale Kamila i Kubackiego puścili chyba w najgorszych warunkach. Ja nie jestem za jakimiś teoriami spiskowymi, ale Norwegów trzymali na belce po kilka sekund czekając na dobre warunki, a Kamil puszczony został od razu pomimo tego, że było widać że warunki nie były tak dobre. Wiadomo, że wiatr to jest loteria, ale brak przytrzymania Stocha na belce żeby chociaż na chwilę zaczęło dobrze wiać jest nie fair. Ale Polacy jak zwykli przekreceni i poraz kolejny pokazują nam że innch sie lepiej traktuje.

6

@ShinobiQWE Oczywiście wszyscy przeciwko Polsce

17

@WariWaseWariNose Taka jest prawda. Oglądałeś chociaż konkurs, że komentujesz w ten sposób?

15

@WariWaseWariNose Trzeba było oglądać skoki, a dopiero póżniej się wypowiadać.

1

@daniel32778 Sa tacy, którzy wolą prowokować w ten sposób.

2

@WariWaseWariNose Warunki były bardzo loteryjne i to rozumiem. Ale jak ktoś oglądał konkurs to widział, że Norwegowie i Austriacy siedzieli po 10-15 sekund aż zacznie trochę korzystniej wiać. A Stoch usiadł i za 3s go puścili pomimo, że było widać że momentami wieje w plecy. Sorry, ale on jest liderem PŚ i RAW AIR, więc powinien być lepiej traktowany. Albo ze wszystkimi czekamy na lepsze warunki albo z nikim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?