La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 985 Culés

18

Krytycy Stocha z niedzieli muszą się pogodzić z tym, że gdyby go nie wypuścili w gorszych warunkach to by połknął, wypluł i jeszcze raz połknął Tandego.

konto usunięte

0

@daniel32778 A są tacy?

1

@tristan87 Nie chcę wymieniać, ale byli.

konto usunięte

1

@daniel32778 To nic, tylko współczuć im.

konto usunięte

0

@daniel32778 Nie musisz wymieniać zrobię to za Ciebie jeżeli masz mnie na uwadze. Niestety ale Ja nigdy nie krytykowałem Kamila tylko stwierdziłem że popsuł skok na progu i trafił na złe warunki. Czy to naprawdę krytyka? Nawet jeżeli się pomyliłem?

konto usunięte

0

@Janiama Konstruktywna krytyka jest okej, ale cieszenie się, że Stoch zawalił skok już nie. I nie piszę akurat do ciebie w tym przypadku, ale zdarzali się tacy "kibice".

konto usunięte

0

@tristan87 Ja oglądam skoki a na skijumping patrzę na wiatr i przeliczniki. I tak od wielu wielu lat. Muszę przełączać na tvp bo eurosport się opóźnia o kilka sekund. Ja tak zwariowany na skoki jak mógłbym cieszyć się że Kamil skoczył słabiej. Dla mnie skoki to religia tak jak piłka nożna.

1

@Janiama Horngacher, Stoch, Adam. Kazdy z nich twierdzi, że Kamil oddal bardzo dobry skok, lepszy niż w 1 serii, ale Ty jako znawca nie możesz się mylić.

konto usunięte

0

@kuba1624 Napisałem że nawet jakbym się pomylił to nie znaczy że krytykowałem Kamila.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?