La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1766 Culés

0

Ja nie wiem jak te punkty są liczone skoro Kamil niszczy w kwalifikacjach, turniejach, do tej pory nie wyszedł mu 1 skok w Oslo, a mimo to Johansson traci "tylko" 50pkt. I nie szukam tu spisku, po prostu nie wiem jak to jest liczone

konto usunięte

0

@Kacper1432 No a jak ma być liczone? Sumuje się punkty po prostu, a 50 pkt to bardzo już duża przewaga przecież.

0

@Kacper1432 Konkurs w Lahti się nie liczy. Gdyby się liczył to w granicach setki by oscylowało.

0

@marcinv6 Przecież Kamil tylko dzisiaj nad drugim Kubackim miał prawie 30 pkt, czyli nad Johanssonem koło 30, to Kamil to tej pory zrobił tylko 20 pkt przewagi?

konto usunięte

0

@Kacper1432 Tak.

1

@Kacper1432 Kwalifikacje w Oslo około 5 pkt przewagi, konkurs drużynowy w Oslo, minimalna przewaga coś około 1 pkt, konkurs indywidualny w Oslo, strata do Johanssona minimalna, tak że było około 6 pkt przewagi. Dopiero w kwalifikacjach i dzisiejszym konkursie Kamil pokazał prawdziwą moc. Oczywiście gdyby nie pech w 2 serii w Oslo to jeszcze kilka punktów więcej by było. Pisałem to wszysrko z pamięci także mogłem coś pokrecic

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?