- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1625 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1625 Culés
8
Piękny wieczór za nami :)
Oceńmy z grubsza mecz:
1. Chelsea zaskoczyła większość osób i spisywała się o wiele lepiej niż można było przypuszczać, nawet bardzo dobrze. Wynik kompletnie może zmylić jeśli się nie oglądało meczu. Autobusu jak za Di Matteo nie było :)
2. Byliśmy do bólu skuteczni co cieszy, chociaż trzeba przyznać, że przy pierwszej bramce Courtois się nie popisał, w sumie przy każdej chyba.
3. Leo godnie uczcił narodziny Ciro :)
4. Idealny moment na pierwszy gol Dembele :)
W kolejnej rundzie będziemy świadkami 2-3 hitów. Na straty, ale tylko przypuszczalnie można spisać Sevillę i Romę, o ile oczywiście nie wpadną na siebie.
Ja chciałbym takie pary:
Bayern - Liverpool
Barca - Sevilla
Real - Roma
City - Juventus
Dlaczego tak? Bo chciałbym zobaczyć w półfinale same top potęgi, Real, Barca, City, Bayern. Wtedy by się dopiero działo! :)
13
@puyol_presidend5 nie było autobusu, bo on upadł po 3 minutach
18
@karci0 Autobus zrobił błąd stając na torach, po których akurat jechał kataloński pociąg ekspres kierujący się do Kijowa.
1
@karci0 No w sumie tak, ale od pierwszej sekundy w sumie nie mieli po co robić, bo musieli coś ustrzelić. Pokazali jednak, że potrafią świetnie grać. W 1 meczu widziałem dużo pozytywów z ich strony :) Można powiedzieć, że byli godnym przeciwnikiem :)
0
@puyol_presidend5 oj wydaje mi się, że jeśli wynik utrzymywałby się ciągle 0-0 to i tak byłby autobus i czyhanie na kontry, no ale teraz to można sobie gdybać