- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1090 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1090 Culés
2
Chciałbym odgrzać kotleta i napisać swoje przemyślenia na temat dwumeczu z Chelsea.
Uważam, że ten dwumecz był równy. Wynik 4:1 (całościowo) pokazuje tyle co nic (no może poza tym, że Messi gra u nas). Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, iż mecz ten mógł się potoczyć zupełnie inaczej. Tym razem dopisało nam dużo szczęścia, bo nie wspominając o słupkach w Londynie, na Camp Nou londyńczycy również 2 razy obili obramowanie bramki, a do tego faul widmo Pique w polu karnym - mogło być bardzo różnie.
Cieszy mnie z tego dwumeczu skuteczność z jaką nasi piłkarze zagrali, bo poza 1 setką Suareza właściwie cała reszta co powinna (a przy golu na 1:0 Messiego - wcale nie powinna) wpadła. Wydaje mi się jednak, że całościowo Barca lepszy mecz zagrała wygrywając 1:0 z Atletico Madryt niż tutaj z Chelsea. Tam, mimo iż wynik był niższy, drużyna z Madrytu praktycznie nie stwarzała zagrożenia, a Chelsea co chwilę.
Patrząc na spokojnie na te spotkania, cieszy również wylosowanie Romy, Barca gra skutecznie, ale myślę, że na tym etapie mogłaby sobie nie dać rady z rozpędzonym City, czy Bayernem, który już w lidze ma wszystko ułożone i może wszystkie siły rzucić na LM.
Podsumowując, chciałbym, żeby Barca teraz spokojnie pokonała dziś Basków, a po przerwie na reprezentacje zacznie się prawdziwa zabawa i kluczowy moment sezonu!
7
@piasekmessi Ile to „równych” spotkań Barca przegrała. Ba, spotkań w ktorych dominowała. To jest futbol.
0
@LM10LS9NJ11 Oczywiście, nie neguję tego, wrecz przeciwnie - bardzo się cieszę, że Barca umie rozstrzygać takie mecze na swoją korzyść.