La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

4

Kurde oglądam w tym sezonie każdy mecz Królewskich i gra Cristiano na prawdę nie różni się specjalnie na przestrzeni całego sezonu. Teraz cały zespół gra lepiej i zaczęło mu wpadać.

0

@Bykunn Jesienią było tak, że grali padakę, ale Ronaldo i tak miał wiele sytuacji tylko skuteczność tragiczną. Pełno sytuacji gdzie psuł, ale i pełno, gdzie piłka która powinna wpaść nie wpadała. Więc raczej zły wniosek wyciągnąłeś.

0

@puyol_presidend5 Czy ja wiem czy taki zły ? Dokładnie o to mi chodziło. Sytuacje miał wtedy tak samo jak ma teraz, wcale nie powiedział bym że na jesieni miał mnie. Różnica jest taka że teraz jest wykorzystuje, przy czym w Jego grze nie zmieniło się nic

0

@Bykunn A ok, zrozumiałęm początkowo z Twojego komentarza, że drużynie idzie lepiej to i Ronaldo ma gole dzięki temu, a wcześniej nie szło drużynie to nie miał z czego strzelać.

0

@puyol_presidend5 Tak jak to teraz przeczytałem to faktycznie brzmi bez sensu :D Zamiast tego "i" na końcu powinno być "+" albo "oraz"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?