- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 684 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 684 Culés
1
13-letnia uczennica otworzyła ogień z broni pneumatycznej w szkole w południowo-zachodniej Syberii.
Siedmioro dzieci zostało rannych.
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-03-21/13-latka-otworzyla-ogien-do-uczniow-w-rosyjskiej-szkole-sa-ranni/
Dobrze , że nie 7- letnia. Co się wyprawia na tym świecie to jakaś kpina.
1
@samueleto Wincej broni! Dać broń nauczycielom!
1
@Bykunn Ja jednak skupiłbym się na tępieniu gier komputerowych. W końcu, jak powszechnie wiadomo, to one są wszystkiemu winne.
0
@Misanthrope Gry i filmy, No i niekiedy przemoc w domu tez robi swoje
4
@Misanthrope śmiechłem.
3
@baczmus Zobaczymy czy będzie Ci do śmiechu jak Twoje dziecko wyrwie komuś kręgosłup pod wpływem Mortal Kombat. :P
0
@samueleto Jaja jakieś. Ojca na dożywocie za terroryzm wsadzić, a córkę do zakłądu zamkniętego i badać czy serio jest tak "głupia" czy po prostu tak jej ojciec namieszał w głowie. Pozostale dziewczyny teak samo. Co za śmieć. Chętnie bym "poterroryzował" tego ojczulka.