La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

4

Nie rozumiem jak Icardi i Dybala mogą nie być powoływani do kadry...Prawdopodobnie ostatnie MŚ Messiego, a na pewno ostatnie w tak optymalnej formie, zamiast rzucić wszystkie siły na Mundial i zjednoczyć się w imię wyższego dobra zostawiając jakieś stare konflikty za sobą to wolą stosować jakieś półśrodki mając tak genialnych zawodników. Icardi to mega talent, do tego mlody, nieobliczalny, głodny sukcesów, no po prostu idealny typ gracza żeby zaistniec na tak wielkim turnieju, a przecież są w odwodzie doswiadczeni Aguero i Higuain w razie czego. W to że Dybala nie moze grac z Leo na boisku nie uwierzę. Dwóch tak znakomitych pilkarzy, tak wszechstronny Leo i trener nie moze ich obu zestawić ze sobą w skladzie... Poza tym dobra, nie radzi sobie z wystawieniem ich obu na raz to niech chociaż wezmie Paulo na ławkę. Moze Leo dostanie jakiegoś urazu podczas turnieju, może będzie taka sytuacja ze trzeba będzie rzucic doslownie wszystkie siły ofensywne do boju stawiając wszystko na jedną kartę to wtedy przeciez taki Dybala na ławce to istny skarb. Paulo na rezerwie da więcej niz 3-4 jakiś drewiaków no-nameów wybranych chyba tylko po to zeby zapełnić kadrę. Nie wiem jak to Sampaoli wymyśli ale moim zdaniem tych dwóch pilkarzy (Icard i Dybala) muszą pojechać na MŚ i nie widzę innej opcji jezeli Argentyna na poważnie mysli o wygraniu pucharu.

konto usunięte

3

@bixmix O dziwo ilekroć Dybala wychodził w składzie z Leo to ta współpraca ich w ogóle się nie układała. Dybala zresztą sam w wywiadzie podkreślił, że ciężko byłoby mu grać z Messim. To bardzo podobne pozycję (bardzo ofensywny pomocnik, cofnięty napastnikiem ze skłonnościami zaczynania bądź schodzenia do prawej flanki ) i generalnie jest w tym bardzo dużo prawdy niestety.

2

@bixmix Mysle ze w Katarze Messi wciaz wystapi - 35 lat to nie tak wiele. Wciaz powinien byc takim graczem ze bedzie mogl wiele dac kadrze.

Cristiano ma 33 i jest najlepszym napastnikiem (9) na swiecie.

1

@bixmix Odnosnie Icardiego - to moze blad bo podobno od 1982 zespol ktory wygrywal MS mial zawsze zawodnika Interu w skladzie ;)

Odnosnie Dybali - to mozna go wziac jako zastrpstwo dla Leo (kontuzje moga sie pojawic) - w 1 skladzie to juz jasne ze nie beda grac ale zawsze to jednak jakosc

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?