La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1707 Culés

1

Jako ze wieje nuda na Rambli, a ja chce zaczac nowe zycie, prosze o pomoc.
Otoz zaczynam od jutra biegac, jest to moj powrot do jakiejkolwiek aktywnosci prez pol roczna kontuzje, chcialbym wystartowac w jakichs biegac, na poczatek 5km, pozniej fajnie by bylo jakis Runmaggedon. ktos zna jakas stronke gdzie znajde jakies treningi biegowe(cos lepszego niz pierwszy link w google) i jakies porady jak sie odzywiac, co jesc przed i po treningu, kiedy najlepiej biegac itp. Nie ukrywam ze celem nie tylko jest lepsza kondycja, ale tez zgubienie brzucha :P takze licze na jakas pomoc, moze ktos ma doswiadczenie i sie podzieli :)

konto usunięte

0

@zawsze_barca Jeśli chodzi a samo zgubienie brzucha to bardzo dobre jest bieganie rano na czczo :D

3

@zawsze_barca treningbiegacza.pl
Polecam całą stronkę, ale przede wszystkim plany treningowe. Nie zaczynaj za mocno. Ja po sezonie robię sobie zazwyczaj miesiąc przerwy, i po nim robię delikatne treningi. Ty wracasz po kontuzji więc musisz uważać. Jeśli możesz to biegaj przede wszystkim po lasach (mniejsze obciążenie dla stawów i kolan). Jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało.

1

@Pusshi Zdania są podzielone, ale ja uważam to za błąd. Sam może z dwa razy próbowałem biec na czczo i zdecydowanie nie polecam. Choć inny organizm może zareagować inaczej. Przede wszystkim organizm nie będzie miał siły żeby biec i co za tym idzie palić kalorie. Lepiej już zjeść jakiś mniejszy posiłek niż nic :)

konto usunięte

0

@Rakitic2211 Biegałem tak kiedyś przez jakieś 2 miesiące? I to nie jakoś regularnie, bo to były wakacje i bez żadnej diety zrzuciłem ok 7 kg :) Ale później żałowałem bo teraz tych kilogramów brakuje :D

0

@Pusshi Bieganie rano na czczo powiadasz? Hm, ciekawe, może spróbuję.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?