- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
1
Jeżeli Samuel Umtiti jest cwany i chce dostać 9 mln euro netto za sezon to na miejscu naszego klubu zachowałby się w następujący sposób.
Doszedłbym do porozumienia w sprawie podpisania kontraktu ze Stefanem de Vrijem (jest do wyciągnięcia za darmo) i złożyłbym ofertę za Matthisa de Ligta.
Wiem, że Francuz w chwili obecnej jest zapewne najlepszym środkowym obrońcą na świecie, ale Barca mogłaby pozyskać klasowego stopera i zawodnika, który może być najlepszy na swojej pozycji w ciągu kilku lat.
0
@Sawik_10 i cały misterny plan.... de Vrij podpisał z Interem
0
@Sawik_10 Może
1
@Hegemon A jest gdzieś oficjalnie potwierdzenie?
Zawsze można wyciągnąć Toby'ego Alderweirelda za 25 mln funtów z Tottenhamu.
0
@Sawik_10 Gdzieś tam coś było. Ale sorry Inter to nie moja bajka, więc większej uwagi nie przywiązywałem. I szukać mi się nie chce.
Alderweirelda za 30 mln Euro jak najbardziej. A i Totki szybciej go puszczą do Barcy niźli do konkurencji w Anglii.
0
@Sawik_10 https://intermediolan.com/news/23064/gds-de-vrij-i-asamoah-powiedzieli-tak-interowi
A na włoskich stronach jest więcej. I bardziej wiarygodne