La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1242 Culés

1

Dzisiaj rano usłyszałem z ust Jana Tomaszewskiego, że Polacy zagrają w półfinale.

Co o tym sądzicie?

Nie wiem, czy taką wypowiedzią chce podnieś morale naszym zawodnikom, ale według mnie takimi wypowiedziami pogarszają sytuacje.
Cała ta otoczka wokół naszej reprezentacji, wypowiedzi Prezesa, a szczególnie miejsce w rankingu FIFA, to mocna presada.

Nasza wyjściowa 11 wygląda blado w porównaniu do takich ekip jak: Anglia, Argentyna, Belgia, Brazylia, Francja, Niemcy, a drużyny kalibru Kolumbia, Chorwacja, Dania również nie są gorsze.

Realnie patrząc, to wyjście nie jest małym piwem.

11

@barcowy1899 Nie, Tomaszewski jest po prostu kretynem

0

@barcowy1899 Polska wyjdzie z grupy i będę zadowolony, reszta będzie miłą niespodzianką dla mnie, a co do składów to nie ma co porównywać, trzeba pamiętać o tym że reprezentacje to nie kluby i nazwiska tym bardziej nie grają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?