La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

konto usunięte

5

Oglądając powtórki Mundiali 2006, 2010, 2014 zauważyłem, że na drodze Messiego do zdobycia Mistrzostwa zawsze stawali Niemcy.

2006 - przegrana po karnych w ćwierćfinale
2010 - klęska 4:0 w ćwierćfinale
2014 - przegrany finał 1:0

Trochę fatum.. :/

42

@DLedi22 4-0 zasłuzone, 2006 nie pamiętam, ale 2014 do dziś boli...te setki Higuaina i Palacio

0

@krzysiekjr11 2006 Messi dopiero raczkował w reprezentacji,więc to trochę inna bajka.

0

@DLedi22 To jak Atletico w LM zawsze powstrzymywał Real w LM w ostatnich latach. Dopiero w tym sezonie odpadli w inny sposób

0

@DLedi22 W 2018 raczej ARG nie przetrwa do potencjalnego starcia z Niemcami

0

@krzysiekjr11 2006 - tam ARG grala fajna pilke - spokojnie mieli sklad i druzyne na przejscie Niemcow a moze i na tytul. Neistety trener wowczas popelnil pare bledow taktycznych i przy 1-0 zaczal wprowadzac graczy defensywnych / topornych.

Pozniej Klsoe wcisnal z glowki i ARG stracila mzoliwosc odpowiedzi - mecz sie wyrownal a finalnie Niemcy ladowali karne lepiej

0

@Kataloniec94 Moze raczkowal - ale z Holandia, Serbia czy Meksykiem pokazal sie z dobrej strony. Z Serbia w 15 minut - gol i asysta.

Szkoda ze Pekerman nie zaufal mu w meczu z Niemcami.

Poza tym nawet jakby rola Messiego nie byla tak duza jak pozniej to jednak wowczas ARG spokojnie mogli wygrac z kazda druzyna - turniej bardzo wyrownany (dogrywka w meczu Niemcy - Wlochy; final z karnymi a ARG sama odpadla po karnych)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?