- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1434 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1434 Culés
3
Liberty Media przedstawiło kolejne rozwiązanie, które ma uatrakcyjnić widowiskowość Formuły 1. Zmiany miałyby dotyczyć kwalifikacji, które zamienione zostałyby w wyścig sprinterski.
Według "Auto Motor und Sport", Liberty Media zaproponowało pomysł rozegrania 100-kilometrowego wyścigu sprinterskiego w sobotę zamiast tradycyjnych kwalifikacji. Kolejność na mecie ustaliłaby pozycje startowe do niedzielnego wyścigu. Amerykańscy właściciele Formuły 1 proponują, że w sprinterskim wyścigu kierowcy nie mieliby żadnych ograniczeń odnośnie paliwa czy opon.
Innym pomysłem uatrakcyjnienia F1 jest zmiana formy piątkowych treningów. Dwie sesje miałyby trwać godzinę. Natomiast przed ich rozpoczęciem dostęp do pit lane mieliby fani, którzy z bliska mogliby zobaczyć bolidy przygotowywane do sesji.
https://www.auto-motor-und-sport.de/formel-1/f1-plaene-qualifying-rennen-am-samstag/
Prawdopodobnie nowy system kwalifikacji obowiązywałby od sezonu 2021.
1
@samueleto XDDDDDDD
A startować będą rozumiem wszyscy z jednej linii tak? W sensie tory będą miały po kilometr szerokości?
0
@samueleto Z tym wyścigiem z sprinterskim to głupi pomysł ja bym zrobił tak, tylko jedno szybkie kółko kwalifikacyjne dla każdego kierowcy a wyścig ciut skrócić bo chyba za jakiś czas liczba Grand Prix ma być większa.
0
@regatta52 Myśle ze pierwszy wyścig kwalifikacyjny braliby ostateczną tabele z poprzedniego sezonu. A później już na bieżąco.
0
@lucas/catalan Tak maja zwiększyć chyba o 3 ilość GP. No mogliby kilka okrążeń mniej jechać. Ale tu też o pieniądze z transmisji chodzi . Wiadomo o co kaman.:D
1
@samueleto F1 nie idzie w dobrym kierunku wszystko pod kasę nawet wyścigi przesuneli o 15 minut później po to aby zarobić na reklamach przed GP.
Usunęli Grid Girls które były znakiem rozpoznawczym wyścigów
Milion mieszanek opon można się pogubić
Ciche silniki jak na f1.
0
@lucas/catalan Ostatnio w ogóle dużo zmian jest w F 1